Naujienos

PAVASARIO IŠŠŪKIS kovo 27 d. - balandžio 14 d.

pavasario_issukis_after_web.jpgPradėti sveikai maitintis ir daugiau sportuoti - nori visi. Tiesa, ne visuomet tai pradėti daryti būna lengva. Reikia ir įkvėpimo, ir šiokios tokios pagalbos.

Būtent todėl šiemet sveiko maisto ir gėrimų ambasadorius FIT FOOD ir sveikatingumo klubai IMPULS į tikrą "Pavasario iššūkį" pakvietė tris labai skirtingus žmones: darboholiką, sportuojantį megėją ir viršsvorio turintį žmogų.

Visi trys - net 21 dieną (o juk sako, kad naujiems įpročiams susiformuoti reikia būtent tiek laiko), beveik visą balandžio mėnesį, drauge sportuos, maitinsis sveiku maistu, gaus trenerių ir dietologės patarimus.

Galbūt jie tave įkvėps?! Sek "Pavasario iššūkio" dalyvių progresą, susiformuok naują įprotį per 21 dieną ir jauskis vėl patraukliai!

SUŽINOK DAUGIAU >>>

 

 

Fit Food ATSINAUJINA – daugiau SVEIKATOS!

FF_naujienos_sultys_programos_2017.jpg

Naujos šalto lėtaeigio spaudimo SULTYS >>
Citrusinių vaisių sultys su trupučiu šildančio kajeno pipiro, kuris šioms vaisių sultims suteikia malonaus aštrumo - tikra VAISIŲ RUMBA!

Nauji maistingi KOKTEILIAI >>
Tiršti ir sotūs. Sportuojantiems, gyvenantiems aktyvų gyvenimą ar tiesiog norintiems sveikai pasisotinti ir gauti daugiau energijos.

Naujos SMŪGINĖS SULTYS >>
Ypač koncentruotos. Sukurtos ne tam, kad atsigerti, o kad gauti iš jų kuo daugiau vertingų maistinių medžiagų.

Naujos sulčių PROGRAMOS >>
Viena jų - visiška naujiena, kai derinamas tarpusavyje ŽALIAS MAISTAS su ŽALIOMIS SULTIMIS. Dabar dar daugiau skaidulų, baltymų bei vitaminų!

 

Fit Food sultys visoje Lietuvoje

FF_naujienos_zzz.jpgDabar Fit Food šviežiomis šalto spaudimo sultimis gali mėgautis visa LIETUVA!
Šešių rūšių sultis ir vienos dienos sulčių programas nuo šiol galite įsigyti ir ZZZ.LT (atnaujontos Fit Food sultys šioje el. parduotuvėje pasirodys kiek vėliau).

UŽSISAKYKITE >>

 

Daugiau apie produktą skaitykite čia
+