Apie mus

 

FIT FOOD tikslas

Kad kokybiškas, sveikas maistas ir gėrimai taptų daugeliui ne prestižas, o prioritetas. Siekiame, kad maistas ir gėrimai būtų lengvai prieinami leidžiant laisvalaikį, sportuojant, dirbant, palengintų kasdienybę tiems, kurie nori sveikai gyventi, tačiau neturi tam pakankamai laiko.
Kurdami asortimentą tikime ir norime didžiausiems skeptikams įrodyti, kad maistas ir gėrimai gali būti ne tik sveiki, bet ir be galo skanūs.
FIT FOOD prekinis ženklas siekia tapti maisto ir šviežių gėrimų aukštos kokybės prekiniu ženklu.


FIT FOOD MISIJA

Įkvėpti  gyvenimo džiaugsmui, teikti skanų, sveiką  (kokybišką) maistą ir gėrimus.

 

FIT FOOD VIZIJA

Išskirtinio inovatyvaus, sveiko, šviežiai pagaminto maisto ir gėrimų lyderis.

 

FIT FOOD produkcijos privalumai     

Untitled.png

Visa siūloma produkcija - gėrimai ir maistas yra premium klasės, natūralūs, „nepraturtinti“ cheminiais priedais, tai yra be skonio stipriklių, be dirbtinių konservantų ir dažiklių, be kvapiųjų medžiagų ir kitų dirbtinių priedų. Nenaudojame genetiškai modifikuoti produktai. Kruopščiai atrenkame žaliavas. Naudojame tik kokybiškus ingredientus.  FIT FOOD asortimente rasite ir patiekalų be laktozės, be glitimo, skirtų vegetarams, veganams, žaliavalgiams ir visavalgiams. Vaisių ir daržovių sulčių gamyboje naudojame sveikiausią spaudimo technologiją – šaltą lėtaeigį spaudimą. 

Visas Fit Food maistas ir gėrimai yra gaminami rankomis rūpestingai, atsakingai ir sąžiningai laikantis visų reikalavimų.

FIT FOOD asortimentas


·      Šviežių vaisių ir daržovių šalto lėtaeigio spaudimo sultys ir kokteiliai, smūginės sultys, riešutiniai gėrimai (pienai)

444.png

BE pridėto cukraus ir saldiklių;

BE skonio stipriklių ir dažiklių;

BE konservantų;

BE kvapiųjų medžiagų ir dirbtinių priedų.

NEpasterizuotos (veikiant aukšta temperatūra)

NE HPP (veikiant aukštu slėgiu).

 

·      Užkandžiai, salotos ir desertai (salotos, suktinukai, sumuštiniai, sluoksniuočiai, ritinėliai, desertai)

Picture1.png

Gaminame daugiau nei 30 įvairių rūšių užkandžių ir salotų, kurių asortimentą nuolat atnaujiname naujais receptais. Asortimente galima rasti lengvų ir gaivių salotų, su daug šviežių daržovių, taip pat sočių, maistingų su avinžirniais, lęšiais, pupelėmis ar grūdinėmis kultūromis. Suktinukai ir salotos gardinamos pačių sukurtais ir paruoštais natūraliais padažais, praturtinamos super maistu, sėklomis arba jų daigais. Desertams naudojame tik natūralius saldiklius (datules, agavų sirupą, natūralius vaisius). 

 

·      Šaldyti, vakumuoti gaminiai (kepsniai, kotletai, burgeriai)

Picture144.png

Tai greitam paruošimui skirti gaminiai. Juos galima vartoti vos išėmus iš pakuotės, greitai pašildžius arba tiesiog šaltus, kaip užkandžius su duonele, ar burgeriams skirta bandele su užtepėle, salotomis ir sūriu, arba karštus kaip kepsnius su garnyru ir salotomis. Šiems premium klasės gaminiams naudojame tik kruopščiai atrinktus produktus, natūralius džiovintus prieskonius ir šviežias prieskonines žoleles. Laikantis atitinkamos technologijos visi Fit food šaldytigaminiai išsaugoja visas gerąsias maistines savybes.

Untitled_1.png

·      Granolos

Tai premium klasės, klientų jau įvertintos, originalių keturių skirtingų skonių granolos: dvi natūraliai saldžios (su riešutų ar saulėgrąžų sviestu, uogomis ir agavų sirupu) ir dvi nesaldžios (pikantiška ir su provanso žolelėmis), kurios gali virsti greitai paruošiama sriuba, salotų praturtinimu ar tiesiog puikiu užkandžių su jogurtu, ar sumuštinio pagardu.

 

Daugiau apie produktą skaitykite čia
+